FC ’s-Gravenzande verlengt weer contract met drie spelers

Ook Derde Divisionist FC ’s-Gravenzande is al volop bezig met de samenstelling van de selectie voor volgend seizoen. Weer drie spelers hebben aangegeven ook volgend seizoen het shirt van FC ’s-Gravenzande te dragen: Ardi Luijendijk, Pascal Broch en Twan van Meerten.

Ardi Luijendijk, die in het seizoen 2019-2020 overkwam van vv Lyra, tekende voor twee seizoenen bij. Zijn voornaamste taak in het elftal is het leiding geven aan de achterhoede. Hij heeft in zijn gesprek aangegeven het prima naar zijn zin te hebben en daarom voor twee seizoenen te hebben bijgetekend.

Pascal Broch

Ook Pascal Broch zette zijn handtekening onder een contract dat hem nog twee seizoenen bindt aan de club op het Juliana Sportpark. Deze betrouwbare en harde, maar fair spelende verdediger is met zijn 27 jaar aangekomen in zijn sterkste jaren als voetballer. Hij heeft inmiddels meer dan 175 wedstrijden op de teller staan in de hoofdmacht en gaat graag op weg naar de 250 duels.

Twan van Meerten

Twan van Meerten (op de foto met technisch manager en vader Ron van Meerten) debuteerde al in seizoen 2012-2013 is het eerste van FC ’s-Gravenzande en is met zijn dertig jaar de motor van het team. Afgelopen seizoen werd hij met recht uitgeroepen tot Westlands voetballer van het seizoen. Onder leiding van en in samenspel met onze hoofdtrainer Mike Jonk is hij enorm ontwikkeld en speelt met zijn dominante spel een grote rol in de successen van de afgelopen seizoenen. De jaren gaan dan misschien tellen en hij heeft last van de nasleep van het vorige zware succesvolle seizoen, toch is hij vastberaden de tweede seizoenshelft weer een vaste waarde voor het team te zijn. Hij tekende voor één seizoen bij.

In eerder gaven Zeger van Antwerpen, Daan van der Burg, Dano van Leeuwen en Bas Sommeling al aan de club trouw te blijven.

(Foto: FC ‘s-Gravenzande)

 

Lees verder