Afgelopen dinsdagavond was het RKDEO-clubgebouw weer omgetoverd in een waar driesterrenrestaurant. De RKDEO-selectie hield voor de zesde keer een fundraisingsdiner ter financiering van het trainingskamp komende januari in het Spaanse Barcelona.
Tekst & foto’s: Sander de Hollander
Vanaf kwart voor zeven werden alle gasten verwacht en waren de tafels gedekt met zo’n negentig couverts. Iedereen die binnenkwam kreeg een welkomstdrankje uitgereikt en werd naar haar of zijn tafel begeleid.
Van tevoren had de selectie al geïnventariseerd wat de menukeuzes waren van alle gasten. Nadat iedereen binnen was werden de voorgerechten door de selectieleden uitgeserveerd. Tussendoor kwamen de selectieleden regelmatig langs om de glazen weer te vullen en was het gezellig aan de tafels tussen de gasten onderling.
Na het voorgerecht volgde de hoofdgerechten en het dessert en was het lang druk en gezellig in het clubgebouw. De selectie had ook een loterij georganiseerd en tijdens het diner werden lootjes verkocht voor wat extra inkomsten voor het trainingskamp. Na het toetje werden de winnende nummers getrokken en de prijzen uitgereikt.
De gerechten werden gesponsord door Scrumpy, Van der Valk Nootdorp en Game City, ook de loterij had weer diverse sponsoren. Donderdag 9 januari vertrekt de selectie richting Barcelona voor het trainingskamp ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft. RKDEO gaat de winterstop in op een gedeelde vijfde plaats. Vorig jaar werden na het trainingskamp in het buitenland goede resultaten behaald, dus het belooft nog een mooie tweede seizoenshelft te worden.