Tijdens het traditionele kerstdiner in het sfeervolle clubgebouw van SVC’08 maakte de Technische Commissie bekend, dat hoofdtrainer Michael Ros (foto) zijn contract met twee jaar heeft verlengd.
Het hechte eerste elftal heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug met herkenbaar voetbal en een vierde plek op de ranglijst, waarin de onderlinge verschillen met de andere drie klein zijn. Er staat een hecht collectief en zowel de club, spelers, staf en Michael Ros zelf zijn erg tevreden over de samenwerking.
Ook Bas Lut, trainer van het tweede elftal kan, samen met zijn assistent-trainer Richard Tetteroo, terugkijken op een goede eerste seizoenshelft. Beiden zijn al jaren verbonden aan de club en SVC’08 continueert de samenwerking ook volgend seizoen.