VELO op trainingskamp op Gran Canaria (deel 1)

VELO belegt in de eerste week van januari een trainingskamp op Gran Canaria. De koploper uit de eerste klasse hoopt daar de basis te leggen voor een verder succesvol seizoen. Haaglanden Voetbal volgt de equipe van trainer Dick Boereboom op de voet. Dagelijks info op deze website en later een video van het totale voetbalkamp op Regio TV Infothuis.

Tekst: Ton Beije     |       Foto’s: Fred Wolters

VELO vertrok donderdag 2 januari rond de klok van tien uur per bus vanaf het eigen terrein aan de Noordweg in Wateringen richting Schiphol. Het vertrek was iets vertraagd doordat een speler wat later arriveerde op het VELO-parkeerterrein (‘ik kwam wat moeilijk op gang’).

De vlucht richting Las Palmas liep ook wat vertraging op. Daardoor arriveerde het toestel ook wat later dan gepland op Gran Canaria. Namens Trainingskampen.nl stond Karen Kraaijeveld al op de luchthaven om het gezelschap welkom te heten en richting de gereedstaande bus te brengen. Snel inchecken bij het hotel en vervolgens aanschuiven voor het diner.

Op vrijdagochtend stond een training op het programma in het stadion van El Tablero, waar de technische staf de groep lekker aan de gang zette onder prima weersomstandigheden op het Spaans vakantie-eiland. Na anderhalf uur trainen zat het sportieve gedeelte van de dag erop en keerde de bus terug richting hotel. Na de lunch waren de spelers vrij om de middag zelf in te vullen. En dat is op Gran Canaria geen probleem, waar het 365 dagen van het jaar volop vertier is.

Ook dit trainingskamp wordt volledig verzorgd door Trainingskampen.nl, partner van Haaglanden Voetbal.

Lees verder