Voorafgaand aan de nieuwjaarsreceptie werd bij sv Nootdorp traditioneel de wedstrijd tussen het huidige en oud-sv Nootdorp gespeeld. Tijdens de receptie werd bekend wie tot vrijwilliger van het jaar werd benoemd, ook werden er vier leden tot erelid benoemd.
Tekst: Sander van Venetië | Foto’s: Ria Wildschut
Om half drie werd afgetrapt voor de nieuwjaarswedstrijd. Bij de oud-spelers waren onder andere Yannick Blom, Yannick Augustinus, Marco Toonen en Rob Lindeman aanwezig op het veld. In een wedstrijd van twee keer dertig minuten, wist het huidige sv Nootdorp dit jaar te winnen. Na een kwartier scoorde Koen van der Gaag het enige doelpunt van de middag: 1-0.
Daarna volgde de nieuwjaarsreceptie. Waar normaal één iemand tot vrijwilliger van het jaar wordt benoemd, waren dat er dit jaar twee. Sherida de Frel en Erwin Trebus kregen deze titel vanwege hun diensten voor de club.
Daarna werden er vier mannen naar voren gehaald. Uit de handen van het sv Nootdorp-bestuur kregen Jan Kok, Rob Oostwouder, John Smits en Frans Terlinden een speldje, behorende bij het erelidmaatschap.