Het trainingskamp van eersteklasser VELO op Gran Canaria behoort al weer tot het verleden. Onder uitstekende weersomstandigheden heeft trainer Dick Boerboom zijn programma kunnen afwerken.
Tekst & foto’s: Ton Beije
VELO huist bovenaan in de eerste klasse en heeft ook prima aan teambuilding kunnen doen. Verder werd er tweemaal getraind en een wedstrijd gespeeld. Er was een ‘stapavond’ in Las Palmas, waar ook gezamenlijk een diner werd gebruikt.
Dinsdagochtend na het ontbijt vertrok de Wateringse selectie met de bus richting vliegveld van Las Palmas. Bijna een half uur eerder dan gepland zette de piloot het toestel op Rotterdam The Hague Airport aan de grond.
Zaterdag speelt VELO een oefenduel tegen plaatsgenoot KMD en een week later start de competitie tegen RKDEO.
Ook dit trainingskamp wordt volledig verzorgd door Trainingskampen.nl, partner van Haaglanden Voetbal.