In 4A zijn de prestaties van SEV, Blauw-Zwart en Stomwpijk’92 nog niet denderend. SEV kan de top zeven bereiken als het subtopper Altior verslaat. Stompwijk’92 kan een stap in de goede richting zetten met een zege op laagvlieger Roodenburg.
Tekst: Roland van der Linden
SEV heeft tot nu toe niet het seizoen waar het wellicht op gehoopt had. De Leidschendammers zullen in de tweede seizoenshelft flink aan de bak moeten om nog te klimmen op de ranglijst. Altior vormt op de Kastelenring meteen een lastig obstakel. De bezoekers staan vierde en zullen hun huid duur verkopen.
Stompwijk’92 kon pas vier overwinningen noteren uit elf wedstrijden. De ploeg van trainer Erik van Manen treft in Roodenburg een op papier eenvoudige tegenstander. De Leidse ploeg staat voorlaatste, maar mag niet onderschat worden.
Ook Blauw-Zwart speelt net als Stompwijk’92 een uitduel. De Wassenaarders kennen een tot nu toe uitermate teleurstellend seizoen met een twaalfde plaats als gevolg. De weg omhoog moet na de degradatie van afgelopen seizoen nu snel gevonden worden. De formatie van trainer Remco Torken (foto) gaat op bezoek bij middenmoter Zevenhoven.