DUNO op trainingskamp (deel 5 en slot)

Op de vijfde dag van het trainingskamp van DUNO, volledig verzorgd door Trainingskampen.nl, partner van Haaglanden Voetbal, stond de thuisreis op het programma.

Tekst & foto’s: Ton Beije

Na het ontbijt vertrok de bus bij het hotel richting luchthaven van Las Palmas op Gran Canaria. Het inchecken verliep vlotjes, afscheid genomen van de begeleidster namens Trainingskampen.nl, Karen Kraaijeveld, en wachten op het vertrek.

Het vertrek was een kleine twintig minuten later dan gepland, daar stond tegenover dat de aankomst in Rotterdam bijna een half uur eerder was dan de planning. De bus stond de DUNO-groep van ruim zestig man op te wachten om teruggebracht te worden naar het complex aan de Mgr.Nolenslaan in den Haag. Een zeer geslaagd trainingskamp met fantastische temperaturen van soms een graad of negenentwintig zat erop.

Ook de laatste equipe van Haaglanden Voetbal vloog met DUNO mee terug naar Nederland. Wij hebben de lezers van dag tot dag op de hoogte gehouden van de clubs die op Gran Canaria vertoefden. Op TV zijn de reportages van VELO en GDA al verschenen. Donderdag volgt SVC’08 en de komende weken volgen nog WIK en DUNO. Haaglanden Voetbal bedankt ook deze clubs voor de prettige samenwerking op het Spaanse eiland.

Lees verder