5C: WIK zet verrassend resultaat neer tegen sv Madestein

Semper Altius won in een matige wedstrijd van Wanica Star. sv Madestein heeft voor de tweede week op rij slechts één punt binnngehaald. Het wist niet te winnen van WIK. REMO klopte HDV en Toofan pakte een grote overwinning op HPSV.

Tekst : Jay Jay de Vos van Steenwijk

WIK – Madestein

WIK heeft een knappe teamprestatie geleverd tegen sv Madestein. WIK hield goed stand in een gelijk opgaande wedstrijd. In de eerste helft waren beide teams aan elkaar gewaagd, met kansen over en weer. Ook in de tweede helft bleef het spel gelijk opgaan, en WIK kreeg de grootste kans op de overwinning. Illias miste echter net het doel, waardoor de stand 0-0 bleef. Het WIK van trainer Geoffrey van Loenen (foto) kon uiteindelijk tevreden zijn met het gelijke spel, na een sterke collectieve prestatie.

Een speciale vermelding van de staf van WIK kreeg vlagger Jack Morauw. Ondanks het verbale vuurwerk van de tegenstander bleef hij zijn mannetje staan en liet zich niet uit de wedstrijd praten.

REMO – HDV

REMO heeft met 3-2 gewonnen van HDV. De thuisploeg ging rusten met een 2-1 voorsprong dankzij doelpunten van Taylor Schotte en Said Dannazi. Na de pauze bracht Houssain El Messaoudi HDV terug in de wedstrijd, maar Taylor Schotte maakte zijn tweede van de middag en besliste de wedstrijd: 3-2. Ahmed El Mokadmi scoorde de 2-2 voor HDV.

Toofan – HPSV

Toofan heeft HPSV met 6-3 verslagen na een sterke eerste helft, waarin het al een 3-0 voorsprong nam. Ashitosh Chitoe scoorde twee keer en Azeem Karim maakte de derde. Na rust kwam HPSV terug via een goal van Johan Santacruz, maar Adil Ben Amar bracht Toofan weer op 4-1. HPSV bleef strijden en verkleinde de achterstand naar 5-2 met een doelpunt van Cris Bovelander. Toofan stelde uiteindelijk met de 6-3 van Adil Ben Amar de overwinning veilig.

Semper Altius – Wanica Star

Semper Altius bleef met 2-1 aan de positieve kant van de score tegen Wanica Star in een spannende wedstrijd. Daniël Vink bracht Semper Altius al vroeg op voorsprong: 1-0. Echter, Wanica Star kwam uit het niets langszij met een snelle gelijkmaker: 1-1. De wedstrijd leek op een gelijkspel af te stevenen, maar Morad Chalhi zorgde tien minuten voor tijd voor de terechte 2-1. De wedstrijd kreeg een smet toen Jacco de Vin van Semper Altius een rode kaart na het neerhalen van een ‘doorgebroken’ speler. Ondanks de man minder, wist Semper Altius de overwinning over de streep te trekken.

Lees verder