1B: Voorschoten’97 kan winst niet pakken, drie punten voor DSO

Voorschoten’97 had op meer gehoopt tegen LFC. In Den Haag kwam de hekkensluiter niet verder dan een gelijkspel. DSO deed wel goede zaken. Het duel bij laagvlieger Alphense Boys werd in winst omgezet.

Tekst: Roland van der Linden

LFC – Voorschoten’97

In het eerste kwartier kreeg Voorschoten’97 twee kansen. Mo Maatoug zag zijn inzet gevangen worden door de doelman van LFC en Donnie van den Berg zag de bal van zijn voet springen. In de twintigste minuut leverde een fout achterin meteen een treffer van LFC op: 1-0. Tien minuten later was de stand weer in balans. Nasim el Khiraoui legde de bal klaar voor Jim van der Krogt, die de in 1-1 in de bovenhoek binnenschoot. Voorschoten’97 had daarna de overhand, maar kon voor de rust niet meer scoren.

In de tweede helft waren beide teams gelijkwaardig aan elkaar in een niet al te goed duel. De ploeg van trainer Jeffrey Frijters was niet meer bij machte om te scoren een ook LFC kon het net niet vinden, waardoor het duel terecht in 1-1 eindigde.

Alphense Boys – DSO

Op slag van rust opende DSO de score. Namens de Zoetermeerse formatie was Mo Ouarraki (foto) trefzeker. Halverwege de tweede helft trok de thuisploeg de stand weer gelijk via Daniël Abbink. Het duel leek op een gelijkspel af te stevenen, maar Hugo Botermans bezorgde DSO twee minuten voor het eindsignaal alsnog een broodnodige 1-2 overwinning.

 

 

Lees verder