2D: Geen treffers in topduel tussen sv Den Hoorn en sv Honselersdijk

In de streekderby werd veel strijd geleverd, maar voetballend was het geen hoogstaand duel. Beide teams konden weinig kansen creëren, waardoor het duel eindigde zoals het begon.

Tekst: Roland van der Linden      |    Foto’s: Perry Biemans (SportSnap.nl)

In de strijd om de eerste plaats konden sv Den Hoorn en sv Honselersdijk het net niet vinden. sv Honselerdijk kreeg in de tachtigste minuut de beste kans van het duel, maar kon die niet verzilveren. Door het 0-0 gelijke spel hield sv Honselersdijk haar eerste plaats in handen met een punt voorsprong op tegenstander sv Den Hoorn. FC Binnenmaas volgt op twee punten en HVC’10 op drie. De ploeg uit Hoek van Holland speelde wel een duel minder.

Den Hoorn-trainer Ronald Hes over de topper: “Ik denk dat wij de overhand hebben gehad in de eerste helft. Na de doelwisseling was het hard werken en was er veel te weinig rust aan en met de bal aan beide kanten. Ik kan goed met het resultaat leven.”

Corné van Doorn (sv Honselerdijk) meldde: “Wat de wedstrijd betreft was er van beide kanten veel strijd, maar was het voetballend ook van beide kanten onvoldoende. Het zegt ook wel iets hoe gewaagd je aan elkaar bent en beide zo hoog op de ranglijst staat. Uiteindelijk hebben we het als koploper goed gedaan in een moeilijke uitwedstrijd bij één van de belangrijkste concurrenten.”

 

Lees verder