Vrouwen 2A/2B: Dikke overwinning voor ADO 2, SEP en DSVP met lege handen

Het tweede team van ADO Den Haag verdedigde haar eerste plaats met verve met een monsterzege op laagvlieger Hoofddorp. RKAVV pakte een punt tegen WV-HEDW 2. SEP moest een thuisnederlaag incasseren tegen Unitas en ook DSVP verloor op eigen bodem.

Tekst: Roland van der Linden

2e klasse A

ADO Den Haag VR2 – Hoofddorp VR

De Haagse thuisploeg schoot in de eerste helft volledig uit haar slof. Diya Poedai was met vijf doelpunten de gevierde vrouw. Ook Sienna in ’t Veld was trefzeker, waardoor ADO Den Haag 2 met een 6-0 voorsprong aan de thee ging. Na de doelwisseling was In ‘t Veld in korte tijd twee keer goed op schot: 8-1. Na een tegendoelpunt van Hoofddorp voerde de thuisploeg de score op naar 10-1 in de slotfase dankzij opnieuw Poedai en Lina Denguir.

RKAVV VR – WV-HEDW VR2

De Leidschendamse hekkensluiter pakte een punt in het duel met concurrent WV-HEDW 2. De Amsterdamse ploeg nam in de 35e minuut de leiding in het duel, maar zag de equipe van trainster Jessie van Leeuwen (foto) vijf minuten later de stand gelijktrekken. Kim Smulders zorgde voor de 1-1. In de tweede helft werd niet meer gescoord.

2e klasse B

DSVP VR – Sleeuwijk VR

In de strijd om de bovenste plaatsen liet DSVP kostbare punten liggen in het thuisduel tegen Sleeuwijk. De bezoeksters vertrokken met een 2-4 overwinning richting huis. DSVP staat nu op zesde plaats met zeven punten achterstand op koploper Kloetinge.

SEP VR – Unitas VR

Op Sportpark Tanthof Zuid hielden beide teams elkaar tot aan de rust in evenwicht. Na de hervatting moest SEP het hoofd buigen. De Delftse formatie kreeg met 0-2 klop en moet nu genoegen nemen met de vierde plek.

 

Lees verder