O23 2B: Quick wint stadsderby, nederlagen voor VELO en FC Zoetermeer

Forum Sport moest haar meerdere erkennen in Rijnsburgse Boys in 2B. FC ’s-Gravenzande won de streekderby van VELO nipt en Quick was een maatje te groot voor FC Skillz. In 2C was FC Zoetermeer niet opgewassen tegen RVVH.

Tekst: Roland van der Linden

2e divisie B

Rijnsburgse Boys O23 – Forum Sport O23

De Voorburgse formatie van trainer Rodny Caster nam in de Bollenstreek de leiding door een treffer van Nasser Dad, maar zag de thuisploeg nog voor de rust op gelijke hoogte komen: 1-1. Na de thee nam Rijnsburgse Boys een 2-1 voorsprong, maar Forum Sport kwam via Jean Marc Savioz weer langszij: 2-2. Door een eigen doelpunt van Forum Sport kwam de 3-2 op het scorebord te staan. Uiteindelijk viel ook nog de vierde treffer van de thuisploeg: 4-2.

Quick (H) O23 – FC Skillz O23

Na de eerste helft had Quick al een comfortabele 3-0 voorsprong te pakken. Jeppe Koster scoorde met een volley na een voorzet van Kevin Abdesemin de 1-0. Met een afstandsschot tekende Badr Akhrif voor de tweede treffer en daarna was Koster voor de tweede keer trefzeker. In de laatste twaalf minuten vielen de doelpunten als rijpe appels van de boom. Uit een strafschop scoorde Yassir el Hadioui de 3-1 waarna Jeppe Koster en Ferdi Ekinci (strafschop) de zege van Quick definitief veilig stelden. Diep in blessuretijd zorgde Dylano van den Barsselaar voor de 5-2 eindstand.

FC ‘s Gravenzande O23 – VELO O23

Het duel werd door de thuisploeg pas beslist in de blessuretijd. Tim van van de Hout schoot FC ’s-Gravenzande naar een 1-0 overwinning. De eerste overwinning van de ploeg van trainer Max Voskamp (foto). VELO leed haar tweede nederlaag op rij.

2e divisie C

FC Zoetermeer O23 – RVVH O23

Het technisch vaardige RVVH hield het tempo gelijk hoog en scoorde al in de vijfde minuut. FC Zoetermeer kon daarna niet haar eigen spel spelen en kreeg acht minuten later de 0-2 om de oren. FC Zoetermeer kreeg daarna meer controle over het duel. Beide teams kregen kansen, maar konden die niet benutten. In de tweede helft had FC Zoetermeer het beter op orde. RVVH werd slordiger, maar kon toch de 0-3 aantekenen. In het laatste half uur werd er niet meer gescoord.

 

Lees verder