Haaglanden Voetbal brengt regelmatig ook nieuws van clubs uit de KKD waar onze Haagse trots ADO Den Haag ook in uitkomt.
Tekst: Peter Petit
Roda JC heeft zich op de laatste dag van de wintertransferwindow nog versterkt met twee nieuwe spelers, Zalán Vancsa en Khaled Razk. De vleugelaanvaller Vancsa komt op huurbasis over van AA Gent. De 20-jarige Hongaar heeft inmiddels de nodige ervaring opgedaan in het Belgische voetbal. Hij speelde ruim zestig wedstrijden voor Lommel SK, waarin hij veertien keer scoorde en goed was voor zeven assists. In thuisland Hongarije kwam Vancsa eerder uit voor MTK Boedapest, voordat hij in januari 2022 de overstap naar Lommel SK maakte. Op 7 juni 2022 debuteerde de aanvaller voor het Hongaarse nationale team in een wedstrijd tegen Italië. Sterke punten van Zalán zijn zijn dribbel en zijn individuele acties.
Ook Khaled Razak komt de gelederen van de koempelploeg versterken. Vlak voor het sluiten van de transferperiode bereikte Roda JC een akkoord met Willem II over de huurtransfer van de rechtsbuiten die tot het einde van het seizoen overkomt naar de club uit de Oostelijke Mijnstreek.
Razak maakte in november 2023 zijn debuut in het betaalde voetbal. Dit seizoen kwam de 19-jarige aanvaller tot één invalbeurt in de Eredivisie, in totaal kwam de binnenkort in het Parkstad Stadion met het rugnummer zeven te bewonderen speler, dertien keer in actie voor de Tricolores uit Tilburg.