4D: Maasdijk onderuit bij VDL, ook Full Speed en Quintus zonder punten

Koploper Naaldwijk kwam niet in actie, maar hield haar leidende positie. Maasdijk kon de winst niet pakken in het uitduel bij VDL en ook Full Speed verloor op vreemde bodem. Quintus moest in Rotterdam het hoofd buigen voor BZC Zuiderpark.

Tekst: Roland van der Linden    |    Foto’s: Henk de Witte

VDL – Maasdijk

Maasdijk verzuimde op gelijke hoogte met Naaldwijk in punten te komen. Het uitduel bij VDL werd met 2-1 verloren. Kees Ketting opende de score voor de thuisploeg. Na twee ballen op de lat kon VDL de score daarna verdubbelen door een treffer van Stef den Engelsman. Vlak voor rust zorgde Nick van Vliet voor de aansluitingstreffer van Maasdijk: 2-1. In de tweede helft zette Maasdijk alles op alles om nog op gelijke hoogte te komen, maar in de 2-1 stand kwam geen verandering meer.

sv Charlois – Full Speed

In Rotterdam deed Full Speed slechte zaken. De Delftse ploeg van trainer Gino Ninaber speelde een zwakke eerste helft en dit leidde tot de grootste nederlaag in deze competitie. Charlois ging er met een 5-2 overwinning vandoor. Namens Full Speed scoorde Gennaro Rosalia. De bezoekers lijken geen aanspraak meer te kunnen maken op een goede eindklassering. De gevarenzone is nog ver weg, maar Full Speed moet na haar trainingskamp punten gaan pakken.

BZC/Zuiderpark – Quintus

Ook Quintus is verre van veilig. De club uit Kwintsheul hield tegenstander BZC/Zuiderpark tot aan de rust nog in bedwang: 0-0. In een doelpuntrijke tweede helft moest Quintus met 3-2 het onderspit delven. Angelo Zwirs en Rob van Binsbergen scoorden namens Quintus.

 

Lees verder