O23 3E: sv Den Hoorn nestelt zich op tweede plaats, knappe zege voor sv Nootdorp

Met een nipte uitzege op de amateurs van Sparta klom Den Hoorn naar de tweede positie. Ook Nootdorp deed goede zaken met een ruime zege op Hillegersberg. DSVP was duidelijk een maatje te klein voor koploper Nieuwerkerk 2.

Tekst: Roland van der Linden

sv Nootdorp O23 – Hillegersberg O23

Twee aanvallend ingestelde ploegen scoorden in het eerste half uur vijf keer. De bezoekers uit Rotterdam namen de leiding, maar moesten daarna treffers van Thomas Lansink (foto) en Nick van Embden incasseren: 2-1. Daarna was het de beurt aan Hillegersberg om twee keer te scoren, waardoor de stand 2-3 werd. sv Nootdorp was in het vervolg van de eerste helft de bovenliggende partij en kwam door een goal van Thomas Lansink op slag van rust op gelijke hoogte: 3-3.

Nootdorp begon scherp na de thee en scoorde al na vier minuten. Uit een mooie aanval over de linkerflank gaf Semmy van den Ende strak voor en Joep van Wijk schoot de 4-3 binnen. Kort daarna viel ook de vijfde treffer van de ploeg van trainer Gerard Stege. Nick van Embden werd neergelegd na een aanval over rechts en Joep van Wijk schoot de strafschop binnen. In de slotfase bepaalde Van Embden de eindstand op 6-3 vanuit de rebound.

Sparta R. (av) O23 – Den Hoorn O23

De Rotterdammers openden de score maar zagen sv Den Hoorn met bijna een half uur op de klok op gelijke hoogte komen dankzij een doelpunt van Efe Turkoglu. Na acht minuten in de tweede helft was Turkoglu weer trefzeker. Sparta herpakte zich goed en kwam op gelijke hoogte, maar kon het punt niet vasthouden. In de 73e minuut besliste Joran Put op aangeven van Joesrie Zoulali het duel in het voordeel van sv Den Hoorn: 3-2.

DSVP O23 – Nieuwerkerk O23-2

DSVP trad aan met een flink gewijzigde en jonge ploeg. Door blessures en schorsingen waren spelers doorgeschoven naar de seniorenselectieteams, terwijl drie anderen door ziekte niet inzetbaar waren. Tegen Nieuwerkerk 2 had DSVP weinig in te brengen en werd het een lastige middag. De rust werd bereikt met een 0-3 achterstand. Chavez Karsten had de ploeg van trainer Mike van der Pol op 1-3 moeten brengen, maar hij miste een strafschop net voor het rustsignaal. Ook in de tweede helft bleef Nieuwerkerk de bovenliggende partij, wat resulteerde in een 0-5 eindstand.

 

 

Lees verder