Voetbal is een sport waarin alles mogelijk is. Uitslagen van wedstrijden voorspellen kan altijd, maar elk weekend zijn er weer verrassingen. Het blijft een kwestie van kijken in een ‘Glazen Bol’.
Iedere week vragen wij een trainer of speler, leider, verzorger, bestuurslid om zijn of haar voorspellingen te doen van acht wedstrijden van dat komende weekend. Dat zijn wedstrijden van alle niveaus van standaardteams.
Punten
Elke goede voorspelling van winst, verlies of gelijkspel levert 3 punten op. Het geven van een juiste uitslag levert nog eens 6 punten extra op. Per wedstrijd zijn dus 9 punten te verdienen. Aan het einde van het seizoen ligt een fraaie prijs te wachten op de nummers 1 tot en met 3. En die worden dan – aan het einde van het seizoen – uitgereikt tijdens één van onze TV-programma’s.

Deze week: Bas Steffens
Bas Steffens, hoofdtrainer van Forum Sport, deed het uitstekend en nam de koppositie over van Louis de letter, die op 21 punten stond. Bas Steffens kwam tot 24 punten. Hij had de uitslagen van HBS-Westlandia (0-2) en Verburch-sv den Hoorn (1-3) goed voorspeld (twee keer 9 punten) en bovendien aangegeven dat GDA en BMT hun thuiswedstrijd tegen respectievelijk Ariston’80 en sv Loosduinen zouden winnen (twee keer drie punten).
De huidige stand
1.Bas Steffen (Forum Sport) 24 punten
2. Louis de Letter (VELO) 21 punten
3. Mark Moen (Wippolder), Ron Jansen (Laakkwartier), Jan de Jong jr. (Graaf WillemII VAC) 18 punten
6. Terry Konings (FC Skillz), Ronald Hes *) (sv Den Hoorn) 15 punten
8. Rob de lange (VUC) 9 punten, Maurizio Ceccucci (Westlandia zo) 9 punten
10. Rob Gieben (TAC’90) 6 punten
*) tussenstand (Wedstrijd Laakkwartier-Vitesse Delft 7/12 moet nog worden gespeeld)