Warming-up 4e Divisie: Maurizio Ceccucci (Westlandia): “Zo goed als compleet, een luxe”

Westlandia blijft na de winterstop goed draaien. Het pakte bijna een week terug de volle buit in de streekderby bij HBS. Zaterdag speelt de ploeg van trainer Maurizio Ceccucci (foto) wederom een uitwedstrijd. Nu bij WNC, dat een week terug onderuitging bij Forum Sport (3-2).

Tekst: Ton Beije

Ceccucci vond de overwinning bij HBS terecht en gaat met het volste vertrouwen zaterdag naar WNC, waar op een grasveld moet worden gespeeld.

Het duurde zondag lang, maar Westlandia pakte toch verdiend de winst bij HBS. Hoe kijkt Ceccucci zelf terug op het duel?

“Eigenlijk zoals jij het omschrijft. We hadden in de eerste helft wel een doelpunt verdiend, maar goed dat gebeurt niet. Ik was wel tevreden over de eerste helft, waarin wij het spel direct naar ons toe trokken. De tweede helft moet je dan geconcentreerd blijven en op een enkel momentje na waren wij dat. Uiteindelijk een verdiende overwinning denk ik.”

Wedstrijd die publiek wel bleef boeien, definitieve beslissing viel laat in de wedstrijd.

“Ja klopt en momenteel is de kracht ook van dit team dat wij bijna op iedere positie een speler kunnen inbrengen die een meerwaarde is op dat moment.”

Zaterdag weer een uitwedstrijd, WNC dat op eigen veld een lastige tegenstander is. Wat verwacht jij voor wedstrijd?

“Tja, lastig te voorspellen. Zij moeten punten pakken om weg te komen uit die gevaren zone. Dus zullen zij gaan spelen voor de winst. Wij willen aanhaken met de top drie, dus voor ons geld hetzelfde. Wellicht is het grasveld een belangrijke factor hoe de wedstrijd verloopt, maar wij gaan met vertrouwen naar WNC.”

Hoe kijk je terug op het thuisduel tegen WNC?

“Ik kan mij herinneren dat het een lastige wedstrijd was. Wederom één waar we onszelf niet snel beloonden met een doelpunt. Ondanks dat zij vijftiende staan, vind ik het een goede ploeg en kunnen wij weer vol aan de bak.”

Door de resultaten van de laatste duels komt plek drie ook serieus in zicht.

“Klopt en daar gaan we ook voor.”

Mis je nog spelers (die het verschil kunnen maken)?

“De groep is zo goed als compleet. Dat is een enorme luxe en we zijn blij dat we keuzes kunnen maken. Helaas zullen daardoor ook teleurstellingen ontstaan, maar met deze concurrentie zullen spelers alleen maar beter worden en dus zal het niveau van de training ook omhoog gaan. Dat hebben wij deze week al kunnen constateren.”

Lees verder