Westlandia trekt Denis Luhulima aan als nieuwe trainer O19-1

Westlandia heeft voor het seizoen 2025-2026 Denis Luhulima aangesteld als de nieuwe trainer van de O19-1 selectie. De club kijkt uit naar de samenwerking met de bevlogen en ervaren trainer, die een indrukwekkende carrière als voetballer en trainer achter de rug heeft. Luhulima op de foto met rechts Pieter Jongmans.

Denis Luhulima begon zijn voetbalcarrière bij VEP in Woerden en speelde daarna voor Scheveningen en JAC in het eerste elftal. Bij Scheveningen speelde hij maar liefst acht jaar onder leiding van coach Ruud van der Linden, Leen de Graaf, Niels Overweg en kwam hij uit op het hoogste niveau van het amateurvoetbal. Deze ervaring heeft hem goed voorbereid op zijn latere rol als trainer.

Docent

Naast zijn carrière in het voetbal, is Luhulima een gepassioneerde docent Lichamelijke Opvoeding (LO) en wiskunde en heeft hij meer dan twintig jaar ervaring als trainer. Momenteel is hij actief als trainer van de O23-1 selectie van Voorschoten 97. Daarnaast was hij in het verleden hoofdtrainer bij de zondagselectie van Voorschoten’97, Taurus TU Delft en SEV, waar hij ook de 19-1 selectie onder zijn hoede had. Denis Luhulima begon zijn trainersloopbaan als assistent-trainer bij JAC en SVC’08, waarbij hij altijd jonge talenten heeft geholpen in de laatste fase van hun ontwikkeling, om ze klaar te stomen voor het seniorenvoetbal.

Ervaring

Met zijn uitgebreide ervaring in het werken met jonge selecties en zijn focus op individuele aandacht van spelers en het opbouwen van vertrouwen, is hij uitstekend gepositioneerd om de O19-1 van Westlandia verder te ontwikkelen. Zijn werkwijze is er altijd op gericht om elke speler te laten groeien en het maximale uit hun talent te halen.

Lees verder