Warming-up 3F: Laakkwartier op jacht naar punten bij MVV’27

In de staart van de ranglijst wordt het langzamerhand penibel voor een aantal ploegen. Laakkwartier, DHC, PGS/VOGEL en DWO zullen alles op alles zetten om punten te pakken om hun positie te verbeteren.

Tekst: Roland van der Linden

Hekkensluiter Laakkwartier reist naar Maasland voor een confrontatie met MVV’27. De thuisploeg doet nog volop mee in de strijd om de titel en zal haar huid duur verkopen tegen de Haagse degradatiekandidaat van trainer Giovanni Linnenbank (foto), die de punten hard nodig heeft.

In Delft staat een belangrijke derby op het programma. Op Sportpark Tanthof Zuid is Vitesse Delft, dat op een derde plaats staat, gastheer voor DHC. De bezoekers boekten pas twee overwinningen en zullen in de derby proberen voor een verrassing te zorgen en een broodnodige overwinning te pakken.

Ook DWO en PGS/VOGEL staan in de gevarenzone. PGS/VOGEL zal een zware kluif krijgen aan tegenstander Schipluiden, dat aast op de koppositie. De Zoetermeerders zullen meer kansrijk zijn in hun uitduel. DWO brengt een bezoek aan middenmoter Ariston’80.

Lyra en DSVP ontlopen elkaar niet veel op de ranglijst. Het duel in De Lier belooft dus een spannende strijd te worden tussen twee ploegen die graag willen aanhaken bij de top van de ranglijst. Wilhelmus staat nu op een veilige positie, maar heeft maar drie punten voorsprong op DWO. Een overwinning op GDA zou de ploeg van trainer Cyrille Wismans goed uitkomen.

Lees verder