FC Zoetermeer gaat de strijd aan met ESTO. Beide ploegen draaien bovenaan de ranglijst mee. Ook BSC’68 ontmoet een sterke tegenstander. De ploeg van trainer Abdullah Sari gaat langs bij UVS.
Tekst: Roland van der Linden
In Rokkeveen staat FC Zoetermeer een belangrijk duel te wachten. De Zoetermeerders mogen proberen om ESTO, de nummer drie van de ranglijst, aan de zegekar te binden. Als FC Zoetermeer mee wil blijven doen in de race om een plek in de nacompetitie zal een overwinning op ESTO noodzakelijk zijn. De formatie van trainer Martijn de Zoete (foto) bezet nu de vijfde plaats.
BSC’68 boekte goede resultaten de afgelopen periode en heeft zich nu in de middenmoot genesteld. Het verschil met hekkensluiter TAVV is maar vier punten dus BSC’68 zou zeer gebaat zijn met het pakken van punten in het uitduel bij UVS.