Op het programma staat komende week weer een tweetal mooie duels tussen ploegen die strijden om de bovenste plaatsen. Vitesse Delft neemt het op tegen KMD en Duindorp sv is gastheer voor MVV’27.
Tekst: Roland van der Linden
Koploper Schipluiden lijkt van de topploegen het meest eenvoudige programma te hebben met een duel tegen hekkensluiter Laakkwartier voor de boeg. De Haagse ploeg zou een niet al te groot obstakel voor de ploeg uit Midden-Delfland moeten vormen. Achter de koploper hebben diverse ploegen de blik gericht op de eerste positie. Vitesse Delft heeft maar een punt achterstand op Schipluiden, maar moet de strijd aangaan met KMD. De Wateringse formatie van trainer Dennis Roerade (foto) heeft de derde positie in handen. De belangen zijn dus groot in het duel op Sportpark Tanthof Zuid.
Ook de wedstrijd tussen Duindorp sv en MVV’27 zal de moeite van het bekijken waard zijn. Beide ploegen ontlopen elkaar maar drie punten op de ranglijst. De Maaslanders staan op een vierde plaats na een overtuigende zege op Laakkwartier. Duindorp sv heeft de zesde positie in handen. Ook Lyra en DSVP mengen zich in de strijd om promotie. De ploeg uit De Lier gaat de strijd aan met laagvlieger PGS/VOGEL. DSVP treft op eigen veld een veel zwaardere tegenstander in Ariston’80.
GDA mag proberen om DHC aan de zegekar te binden. De ploeg uit Loosduinen verloor afgelopen week van Wilhelmus en zal op jacht zijn naar eerherstel. Ook DHC stond in de derby met Vitesse Delft met lege handen. In de onderste regionen is DWO gastheer voor Wilhelmus. Vooral de Zoetermeerders kunnen de punten goed gebruiken.