Na een goede eerste helft ging Voorschoten’97 met een voorsprong de rust in. Na de thee was tegenstander ARC de betere ploeg en ging er met de punten vandoor. DSO greep een belangrijk punt in de strijd tegen degradatie in de wedstrijd tegen Valken’68.
Tekst: Roland van der Linden
DSO – Valken’68
In de eerste helft bleven de toeschouwers op Sportpark Bentwoud verstoken van treffers. Niels Varkevisser kon na de rust als eerste het net vinden en schoot Valken’68 naar een 0-1 voorsprong. Daniël Omosebi schoot de formatie van trainer Wayne Delgado dos Santos (foto) op gelijke hoogte: 1-1.
Het was opnieuw Valken’68 dat op voorsprong kwam en weer was Varkevisser de doelpuntenmaker. DSO herpakte zich goed van de tegenslag. Door een doelpunt van Delano de Rooij hield de Zoetermeerse equipe een punt over aan het duel: 2-2.
Voorschoten’97 – ARC
In het eerste kwartier waren de kansen schaars. De bezoekers uit Alphen aan den Rijn kwamen het dichtste bij, maar de bal ging over het doel heen. Met bijna een half uur op de klok was het raak voor de thuisploeg. Een goede aanval werd succesvol afgerond door Jim van der Krogt. Voorschoten’97 speelde een prima partij, maar zag ARC nog voor de rust heel gevaarlijk worden. De stand bleef 1-0.
Meteen na de hervatting kreeg Vooorschoten’97 een kans via Mo Maatoug, maar de keeper van ARC liet zich niet passeren. In een korte tijd kon ARC twee keer het net vinden, waardoor in de zestigste minuut het scorebord een 1-2 stand aangaf. ARC bleef daarna de bovenliggende partij en gaf de voorsprong niet meer weg.