Het eerste elftal van derdeklasser KMD mag de komende twee weken van de KNVB niet in actie komen. In het kader van ‘een maatregel van bestuur’ zijn de wedstrijden tegen GDA en een week later tegen DWO uitgesteld.
In het duel van KMD tegen Vitesse Delft heeft speler Noah Wiezer zich verbaal misdragen jegens de scheidsrechter. Dat zou zijn gebeurd nadat hij hands had gemaakt en de rode kaart kreeg voorgehouden. De bal ging vervolgens op de stip.
De arbiter staakte vervolgens het duel tijdelijk, omdat hij naar zijn zeggen bedreigd was. Conform de regels moet ook KMD werken aan een plan om herhaling in de toekomst te voorkomen.
GDA komt nu zaterdag in actie in een oefenduel uit tegen DUNO, dat ook niet kan spelen omdat tegenstander RAS is ‘stil gezet’.