In de strijd tegen degradatie deed Graaf Willem II VAC slechte zaken in het duel met Alexandria’66. De Wassenaarders verloren door een enkel doelpunt. Ook sv Nootdorp moest de punten aan de thuisploeg laten. Foreholte bleek in Voorhout de betere ploeg.
Tekst: Roland van der Linden
Foreholte – Nootdorp
De thuisploeg kwam na eenentwintig minuten spelen op voorsprong door een treffer van Thijs van Gils. Yassine Ben Salah nam zes minuten later het tweede doelpunt van Foreholte voor zijn rekening: 2-0. Voor de rust kwam er geen verandering meer in de stand, maar drie minuten na de hervatting was de spanning terug in het duel. Joep van Wijk (foto) schoot sv Nootdorp naar een 2-1 stand. In de slotfase was het laatste woord voor Julian Autar, die de nederlaag van sv Nootdorp bezegelde: 3-1.
Alexandria’66 – Graaf Willem II VAC
In Rotterdam moest Graaf Willem II VAC het hoofd buigen voor Alexandria’66. De thuisploeg scoorde in de 79e minuut de enige treffer van de wedstrijd. De ploeg van trainer Jan de Jong jr. had meer verdiend dan de 1-0 nederlaag, maar kon zelf het net niet vinden.