Concordia verstrekt selectie met doelman Thijn Daleman

De technische commissie van Concordia heeft voor het seizoen 2025-2026 haar selectie kunnen versterken met keeper Thijn Daleman (foto).

De talentvolle en ambitieuze keeper komt over van Excelsior Maasluis waar hij uitkomt in de JO19-1 en probeert bij Concordia het plezier in het keepen weer terug te vinden. “We zijn zeer blij dat Thijn voor Concordia heeft gekozen. De komst van Thijn zal de concurrentiestrijd onder de keepers verhogen”, aldus Ron Schouwstra.

Thijn Daleman gaat naast het keepen in de selectie ook keeperstraining geven aan de keepers tot en met de JO16. Hij is helemaal bezeten van het keepersvak. Hij heeft op jonge leeftijd al zijn eigen keepersschool, ‘dalemangkacademy’ en heeft als keeperstrainer al clubs als ADO Den Haag en Sparta op zijn CV staan. Bij Concordia zal Daleman naast de keeperstraining ook clinics voor jonge keepers gaan verzorgen.

Lees verder