SEP kon de topper tegen Hazerswoudse Boys niet in winst omzetten. DVV Delft leverde een knappe prestatie door stadgenoot DVC op een gelijkspel te houden. SVO Buytenpark stelde teleur met een dikke nederlaag tegen Football Factory.
Tekst: Roland van der Linden | Foto’s: Frank van Leer (SportSnap.nl)
Hazerswoudse Boys – SEP
Aan de opmars van SEP kwam een einde in Hazerswoude Dorp. Het duel tegen de plaatselijke Boys werd met 1-0 verloren door de ploeg van trainer John de Letter. Ondanks de nederlaag hield SEP de tweede plaats in handen met 39 punten uit 20 duels. Hazerswoudse Boys kwam door de zege op gelijke hoogte met SEP, maar heeft een minder doelsaldo.
SVO Buytenpark – Football Factory
In Zoetermeer moest SVO Buytenpark het hoofd buigen voor Football Factory. In een gelijk opgaand duel pakte de Leidse ploeg een verdiende 0-3 overwinning. SVO Buytenpark blijft door de nederlaag steken op twaalfde plaats.
DVV Delft – DVC
DVV Delft trad aan met enkele spelers uit de zondag 2 en maakte het DVC lastig. De bezoekers kwamen na zeven minuten op een 0-1 voorsprong door een treffer van Ismail Bouyardane. De vreugde was van korte duur. Drie minuten later was de stand weer in evenwicht dankzij Archer Kronstadt. Halverwege de eerste helft nam DVC weer de leiding, nu was Malik Coucou de maker van het doelpunt. De 1-2 bleef tot aan de rust op het bord staan.
Twintig minuten in de tweede helft zorgde Bob van Driel voor de 2-2. DVV Delft leek op de zege af te stevenen na de 3-2 van Darlison Gerardus. Het mocht niet zo zijn. Diep in blessuretijd schoot Brian Bloemink de 3-3 eindstand op het scorebord.
(Meer foto’s van DVV Delft – DVC via www.SportSnap.nl)