5C: VCS pakt punt ondanks rode kaart, RVC Celeritas maakt geen fout

In een wedstrijd die pas later in de eerste helft op gang kwam slaagde RVC Celeritas erin om te winnen van De Ster. HPSV was te sterk voor HDV, dat nog goed terugkwam. Toofan moest punten achterlaten bij Haagse Hout. VCS en REMO hielden elkaar in evenwicht.  RVC Celeritas blijft door zege van 3-1 op De Ster aan kop.

Tekst: Jay Jay de Vos van Steenwijk   |    Foto’s: Aad van der Knaap & Jay Jay de Vos van Steenwijk

HDV – HPSV

Tegen HDV trok HPSV uiteindelijk aan het langste eind. In de eerste helft was het de show van Jaoud el Yakhlifi, die met een hattrick HPSV op een comfortabele 0-3 voorsprong zette. Na rust kwam HDV beter in de wedstrijd en wist via Yasin Sahin iets terug te doen: 1-3. Lang konden ze daar echter niet van genieten, want Rafik El Osrouti breidde de voorsprong snel weer uit naar 1-4. Ali Haydar Yildirim bracht met de 2-4 nog even hoop bij HDV, maar Aldo Shehub gooide het duel definitief in het slot: 2-5. (Foto’s: Aad van der Knaap)

RVC Celeritas – De Ster

RVC Celeritas speelde een thuiswedstrijd tegen De Ster. De thuisploeg had moeite met het net vinden en kwam uiteindelijk voor rust toch nog op voorsprong door een doelpunt van Giovially Serbony. (Foto’s: Jay Jay de Vos van Steenwijk)

Na de rust kon Angelo Groen de voorsprong verdubbelen naar 2-0. De Ster kwam nog terug op 2-1, maar de Rijswijkers bleven in de aanval en dit resulteerde in opnieuw een doelpunt van Angelo Groen: 3-1. Door deze zege blijven de Rijswijkers aan kop en zijn langzaam onderweg richting het kampioenschap.

Haagse Hout – Toofan

Haagse Hout heeft een zwaarbevochten, maar verdiende overwinning geboekt op Toofan. In de eerste helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd, bij rust stond het 1-1 dankzij doelpunten van Nino van Kallen voor Haagse Hout en Yayul Mulongo voor Toofan.

Na rust trok Haagse Hout de wedstrijd naar zich toe. Met een betere conditie wist de ploeg Toofan uiteindelijk te overspelen. Volkan Tekten bracht de thuisploeg op een 2-1 voorsprong, waarna Nana Nyama en opnieuw Nino van Kallen het duel definitief beslisten: 4-1.

 VCS – REMO

REMO kwam bij VCS in de eerste helft op voorsprong via Taylor Schotte, die de 0-1 binnenschoot. VCS wist na rust de achterstand weg te werken dankzij een doelpunt van Serhat Bozbey: 1-1. Ondanks het feit dat VCS het laatste deel van de wedstrijd met tien man speelde na een dubbele gele kaart, hield de ploeg stand en bleef het bij 1-1. Een welverdiend punt voor VCS in een pittig duel.

Lees verder