Jerdy Schouten (foto), voormalig speler ook van ADO Den Haag, zal dit seizoen niet meer in actie komen voor PSV. De 28-jarige speler heeft al lang last van een knieblessure en gaat nu onder het mes.
Schouten kampt al langer met de blessure aan zijn knie en daar kwam ook een teenblessure bij. In overleg met de medische staf van de Eindhovenaren is nu besloten om tot een operatie over te gaan.
Zeer tot teleurstelling van trainer Peter Bos, die Schouten er nog graag bij had gehad in het restant van dit seizoen. Aan het AD liet hij weten: “Hij kan er morgen bij zijn, maar Jerdy geeft zelf aan dat hij niet 100 procent is. Dat moet je wel zijn als je op dit niveau wilt voetballen. Hij is het niet en hij groeit er ook niet meer naartoe. Daarom is besloten die ingreep nu te laten doen.”
(Foto: Orange Pictures)