Warming-up 4e Divisie: Ekrem Kahya (HBS): “Geweldige groep om mee te werken”

HBS moet nog steeds had nokken om de punten te verzamelen om ervoor te zorgen dat de ploeg ook volgend seizoen op het niveau van de Vierde Divisie kan uitkomen. Zondag komt XerxesDZB, dat lang de ranglijst aanvoerde – en nu tweede staat – op bezoek op sportpark Craeyenhout (14.00 uur).

Tekst: Ton Beije

Vorige week zaterdag Koningsdag, dus ook HBS had geen competitieverplichtingen. Trainer Ekrem Kahya (foto): “Wij hebben de afgelopen periode een welverdiende rustpauze ingelast en iedereen vrij gegeven. Afgelopen week zijn wij weer fris begonnen.”

Het worden ook voor HBS nog spannende weken om te nacompetitie te ontlopen. Veel mensen hebben het over een nieuwe kennismaking volgend seizoen met Quick, maar eerst een ticket voor de Vierde Divisie veilig stellen.

“Ik en de groep zijn niet bezig met volgend seizoen. We richten en focussen ons op de dag van vandaag, daar doet de groep en staf alles aan en we hebben nog een doel om voor te spelen.”

De kansen van XerxesDZB zijn wat gereduceerd, maar het zal het niet cadeau geven. Wat verwacht je voor wedstrijd?

“XerxesDZB heeft een heel goede ploeg en staat niet voor niets waar het nu staat. Het gaat ook voor haar kansen en wij willen thuis de overwinning behalen. Het gaat een aantrekkelijke en interessante wedstrijd worden.”

Wat herinner je je van de uitwedstrijd?

“Uit kregen we een belachelijke penalty tegen, zoals we nog wel meer belachelijke beslissingen hebben meegemaakt dit seizoen. In de tweede helft kwamen we daar beter voor de dag en nu zullen we gedurende de negentig (en wellicht wat meer) minuten scherp en volwassen moeten spelen.”

Kijken naar andere clubs heeft in deze fase niet zo veel zin, je zult het toch vooral eerst zelf moeten doen.

“Wij kijken al het hele seizoen naar onszelf. Wij missen een aantal specifieke kwaliteiten en hebben ook een aantal cruciale spelers niet beschikbaar. Wij zijn al heel vroeg in het seizoen spelers kwijtgeraakt met blessures en studie. Wij gaan ons niet verschuilen achter excuses of wat dan ook, dit is de jonge groep van HBS en deze ploeg gaat ervoor strijden en de komende jaren heel veel succes boeken, daar ben ik van overtuigd. Daar werken de spelers heel hard voor samen met de staf, het is een geweldige groep om mee te werken en we genieten van elk moment.”

Mis je nog spelers komend weekend?

“Wij missen teveel spelers om op te noemen, wij hebben nog steeds een goede groep en gaan het met deze groep doen. Er zijn spelers nadrukkelijk aan het ontwikkelen en laten zien er klaar voor te zijn dus krijgen ze die kans.”

 

 

 

Lees verder