De uit Den Haag afkomstige Henk Dijkhuizen (foto) heeft zich met zijn huidige ploeg Patro Eisden geplaatst voor de finale van de Promotion Play-Offs van de Challenger Pro League, het tweede niveau in België.
De ploeg uit Belgisch Limburg versloeg in een dubbele confrontatie ook in de tweede wedstrijd in de nacompetitie SK Beveren met 1-2.
Stijn Vreven
Het team van de 32-jarige Dijkhuizen uit Maasmechelen, even boven Maastricht, is zo op koers voor de eerste promotie naar de hoogste klasse in België, de Jupiler Pro League, in 64 jaar. Alleen in het seizoen 1961-1962 speelde Patro(naast) Eisden op het hoogste niveau bij onze zuiderburen.
Finale
In de finale neemt Dijkhuizen het vandaag met zijn team op tegen Lokeren-Temse, dat sinds kort wordt getraind door Stijn Vreven, die in het seizoen 2006-2007 in twintig wedstrijden voor ADO Den Haag uitkwam.
(Foto: Orange Pictures)