Lex Immers inzetbaar voor competitieslot Scheveningen

Lex Immers (foto) is donderdagmiddag vanuit zijn huidige thuisland Spanje geland op Nederlandse bodem. Donderdagavond was hij al present op Houtrust om mee te trainen met de selectie van Scheveningen.

Tekst: Ton Beije

Scheveningen kan voor de resterende duels de ervaring van Lex Immers zeker gebruiken. Vooral na het wegvallen van Tom Beugelsdijk ontbeert het de ploeg van John Blok aan voldoende ervaring en dat kwam ook vorig weekend in het thuisduel tegen Jong Sparta weer aan het licht.

Padel

Lex Immers heeft zich in Spanje prima in conditie gehouden met zijn nieuwe favoriete sport: padel. De oud-prof mist alleen wedstrijdritme. Toch zit hij zaterdag in de uitwedstrijd van Scheveningen tegen Rijnsburgse Boys bij de wedstrijdselectie. Dat kan ook, want Immers is nog altijd lid van de Scheveningers. John Blok hoopt hem echter zo snel mogelijk in te zetten en wie weet gebeurt dat al komende zaterdag.

ADO’20

Scheveningen moet ADO’20 onder zich zien te houden en heeft twee punten meer. De hekkensluiter degradeert en de nummer voorlaatst kan nog een ticket voor de Tweede Divisie volgend seizoen verdienen via de nacompetitie.

 

Lees verder