4D: Naaldwijk blijft druk zetten op Charlois, magere zege voor Maasdijk

Naaldwijk kon ondanks de zege op Zestienhoven het gat met Charlois niet dichten. De Rotterdammers wonnen van FC Maense. Maasdijk boekte en kleine zege op DVO’32 en plaatste zich voor de nacompetitie. Full Speed is veilig ondanks een dikke nederlaag bij BZC Zuiderpark. Quintus verloor van VDL.

Tekst: Roland van der Linden

Naaldwijk – Zestienhoven

De thuisploeg kwam prima uit de startblokken. Danny Niël zorgde al snel na het eerste fluitsignaal voor een 1-0 voorsprong. Pas na een kwartier in de tweede helft kwam de 2-0 op het bord. Tim van der Wel was scherp in de afwerking voor Naaldwijk. De vreugde was van korte duur. Zestienhoven sloeg meteen terug en bracht de stand op 2-1. Tien minuten voor het eindsignaal schoot Tim Zwinkels de 3-1 binnen. Naaldwijk heeft ondanks de zege nog steeds twee punten achterstand op koploper sv Charlois.

Maasdijk – DVO’32

In het duel met laagvlieger DVO’32 keek Maasdijk bij rust tegen een 1-0 achterstand aan. Na de thee boog de equipe van trainer Dennis van den Steen (foto) de achterstand om in een overwinning. Roy Bruinen en Kees van der Hout scoorden namens Maasdijk dat zich definitief plaatste voor de nacompetitie.

BZC/Zuiderpark – Full Speed

Full Speed hoeft zich geen zorgen te maken over degradatie. De Delftse ploeg ging ondanks een 0-1 voorsprong door een treffer van Gennaro Rosalia met 5-2 ten onder. Gershairo Angola nam de tweede treffer van Full Speed voor zijn rekening. Full Speed speelt volgende week nog een duel tegen titelkandidaat Naaldwijk, met oude trainer Frank verhaar op de bank.

VDL – Quintus

In Maassluis liep VDL binnen een half uur weg naar een 3-0 voorsprong. Na een eigen doelpunt van Quintus scoorde Reinder van Heijningen en Stef den Engelsman. In de tweede helft kwam Quintus nog terug tot 3-2. Beide doelpunten kwamen op naam van Angelo Zwirs.

 

 

Lees verder