Na de zware nederlaag tegen DHC gaat MVV’27 opnieuw proberen om het kampioenschap binnen te halen. Dit moet gebeuren in het duel met DSVP. Wilhelmus is op jacht naar de derde periode en moet DHC verslaan om dat doel te bereiken. Onderaan de ranglijst spelen PGS/VOGEL en DWO tegen elkaar.
Tekst: Roland van der Linden
Op eigen veld krijgt MVV’27 een tweede kans om zich te kronen tot kampioen van 3F. De De Maaslanders gaan de strijd aan met DSVP en moeten winnen om zeker te zijn van de titel. Achtervolgers Schipluiden en Vitesse Delft spelen tegen elkaar. Schipluiden kan alleen kampioen worden bij een nederlaag van MVV’27 en moeten dan zelf ruim winnen van Vitesse Delft. De ploeg van trainer Nick van den Bos (foto) heeft maar een punt achterstand op MVV’27.
Wilhelmus strijd nog om de derde periodetitel. Tegenstander op Sportpark Westvliet is DHC. De club uit Delft is zelf ook heel goed op dreef in de derde periode, maar kan de titel niet pakken omdat DHC op een plek zal eindigen die verplicht tot spelen van wedstrijden om lijfsbehoud.
Onderaan de ranglijst gaan PGS/VOGEL en DWO de strijd met elkaar aan wie rechtstreeks degradeert en wie nacompetitie speelt. DWO heeft een beter doelsaldo en heeft aan een gelijkspel voldoende. Ariston’80 is in Delft gastheer voor KMD. De Wateringers kunnen zich nog plaatsen voor de nacompetitie. Duindorp sv speelt een uitduel bij Lyra en het gedegradeerde Laakkwartier sluit het seizoen af met een duel tegen GDA.