2C: Nederlaag Oliveo tegen RCL, sv Nootdorp en DONK scoren niet

sv Nootdorp kwam een gelijkspel overeen met DONK in haar slotduel. Oliveo kon niet voor een verrassing zorgen tegen RCL, dat door de overwinning kampioen werd in Pijnacker.

Tekst: Roland van der Linden

DONK – sv Nootdorp

In Gouda werd er niet gescoord, waardoor het duel eindigde zoals het begon: 0-0. Beide teams hadden zich al in veiligheid gespeeld voorafgaand aan het duel. De ploeg van trainer Wesley Epskamp (foto) eindigde door het gelijke spel op een achtste positie.

OLIVEO – RCL

Op eigen veld keek Oliveo bij rust al tegen een 0-2 achterstand aan. De bezoekers uit Leiderdorp voerden een kwartier na de rust de score op naar 0-3. Kort daarna kwam Oliveo terug tot 1-3 dankzij een doelpunt van Max Huurman. Uit een late treffer werd het nog 1-4. Na het laatste fluitsignaal kon RCL het kampioenschap gaan vieren.

 

Lees verder