Bondscoach Koeman legt niet-selecteren Sem Steijn uit

Op de persconferentie in aanloop naar de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Finland, die voor komende zaterdag op het programma staat, heeft bondscoach Ronald Koeman meer verteld over het niet selecteren van diverse spelers voor de komende twee duels.

Over het niet oproepen van Hagenaar Sem Steijn (foto) – topscorer Eredivisie en uitgeroepen tot ‘beste speler Eredivisie’ – zei de bondscoach: “Het gaat niet om het aantal doelpunten. We spelen bij het Nederlands elftal met een vrij vaste selectie. Er is veel concurrentie op de posities. De uitdaging voor hem moet zijn dat hij hetzelfde moet brengen volgend seizoen.” Koeman doelde daarbij op zijn overgang van FC Twente naar zijn nieuwe club Feyenoord.

Feit is dat spelers makkelijker in aanmerking komen voor een selectie van het nationale team als er gespeeld wordt bij Ajax, Feyenoord of PSV.

(Foto: Orange Pictures)

Lees verder