Nacompetitie 3e/4e klasse: Vredenburch loopt na kampioenschap ook promotie mis

Vredenburch kon in het duel met ONA niet brengen wat het het hele seizoen wel gebracht heeft. De Rijswijkse formatie moest met 0-2 het onderspit delven en komt ook volgend seizoen uit in de vierde klasse.

Tekst: Roland van der Linden      |     Foto’s: Eric de Kleijn & Kees Franken

Vredenburch-trainer Vita Lorente kon niet helemaal bepalen of het de spanning van de nacompetitie was of de nadreun van het missen van het kampioenschap. Het spel van Vredenburch was niet goed genoeg. ONA, dat een geweldige linkerspits in de gelederen had, was gevaarlijker en kreeg de beste kansen. Vredenburch-doelman Jay Veerman haalde wel zijn niveau en hield de eerste helft de nul. (Foto’s hieronder Eric de Kleijn)

Na de doelwisseling leek Vredenburch meer grip op de wedstrijd te krijgen. Erwin Kruit kwam goed door waaruit Johnpaul Omeh kon scoren, De grensrechter zag buitenspel en de treffer werd afgekeurd. Kort daarna kreeg ONA een corner en stond Vredenburch te slapen. De linkerspits van ONA wist wel raad met dit buitenkansje en schoot fraai de 0-1 binnen. (Foto’s hieronder Kees Franken)

Vredenburch probeerde met wissels de wedstrijd te kantelen. De net ingevallen Jordy Grundeken kreeg een opgelegde kans op de 1-1 en uit een hoekschop kopte Grundeken de bal uit vrij staande positie over. Even later stopte Wassim Oufrighe met een sliding de linkerspits van ONA onrechtmatig af. Uit de strafschop tekende ONA voor de 0-2 eindstand.

 

Lees verder