Jeffrey van As volgt James McCarron op als Sportief Directeur bij Lommel SK

Jeffrey van As (foto) is met onmiddellijke ingang de nieuwe Sportief Directeur bij Lommel SK.  De ervaren Van As volgt James McCarron op, die na ruim drie jaar afscheid neemt en binnen de City Football Groep een nieuwe uitdaging aangaat als Director of Player Development.

De 53-jarige ex-prof bekleedde eenzelfde functie bij NAC Breda, ADO Den Haag en Roda JC Kerkrade. Zijn brede netwerk in Nederland en België en zijn reputatie als talentontwikkelaar sluiten naadloos aan bij de ambities van Lommel SK, laat de club weten op haar website.

Ambitie

Van As: “Lommel SK is een club met ambitie en een duidelijke visie. De club wil graag groeien naar een hoger niveau en meestrijden om promotie. Die uitdaging trekt mij enorm. Ik kijk ernaar uit om, samen met staf, spelers, maar ook zeker de supporters verder te bouwen aan deze club.”

Juiste persoon

Ook CEO Mattijs Manders – ex-directeur ADO Den Haag – reageert op de komst van Van As: “Als club willen we een volgende stap zetten en we zijn ervan overtuigd dat Jeffrey de juiste persoon is om onze ambities kracht bij te zetten.”

Lees verder