Ronald Freen (foto) start in het nieuwe seizoen bij RKDEO als Hoofd Opleiding Onderbouw, verantwoordelijk voor de jeugdopleiding van de teams tot en met Onder 12 jaar.
Freen was de laatste seizoenen actief als hoofdtrainer bij het Haagse Quick Steps, maar was ook als trainer werkzaam bij VUC en in de jeugdopleidingen van SEV en Oliveo. Zelf voetbalde hij bij Laakkwartier en ADO Den Haag en later in de senioren bij achtereenvolgens RVC Rijswijk, Haaglandia, Semper Altius en SEV.
Voetbaltechnisch
Ronald Freen zal zich, in samenwerking met de TC-jeugd en de onderbouwcoördinatoren, in het nieuwe seizoen voornamelijk richten op het voetbaltechnische deel van de jeugdteams in de onderbouw. Daarbij kan gedacht worden aan het ‘Train de Trainer’-programma, gebruik makend van de Feeton applicatie en de hulp van Sparta Rotterdam. Doelstellingen daarbij zijn: het monitoren van de ontwikkeling van het kind individueel en de ontwikkeling van het team en zorgen voor structuur en duidelijkheid in de trainingen vanaf de Nikies, zodat herkenbaarheid ontstaat in de opleiding.