Melik Kara (foto), Hoofd Opleiding bij HMSH, is toegelaten tot de landelijke HO A-opleiding van de KNVB. De HO A-opleiding is een landelijke KNVB-cursus gericht op het opleiden van technische coördinatoren en hoofden opleiding binnen amateurverenigingen.
De opleiding richt zich op het ontwikkelen van strategisch beleid, talentontwikkeling en het aansturen van technische staf binnen de jeugdopleiding. Het is één van de hoogst aangeschreven opleidingen binnen het amateurvoetbal en vormt een belangrijke stap richting professionele technische functies. De toelating is beperkt en wordt bepaald op basis van ervaring, competenties en motivatie.
Melik Kara: “Bijzonder is dat ik dit jaar de enige deelnemer uit de regio Haaglanden ben die is toegelaten. De opleiding wordt gevolgd samen met deelnemers van clubs als vv Nieuwerkerk, IJsselmeervogels, UNICON, Blauw-Wit, Hercules, Spijkenisse en BVC Bloemendaal.”