LANGS DE VELDEN

Dit weekend oefenvoetbal. Amateurclubs die de laatste hand leggen aan de voorbereiding ik blok 1 en ADO Den Haag, dat juist de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen is gestart. Natuurlijk volgt Haaglanden Voetbal de clubs weer op de voet en zijn wij present met verslaggever en/of fotograaf bij de volgende duels.

ZATERDAG

Laakkwartier – ADO Den Haag, FC ’s-Gravenzande – HBS en TOGB – Almere City FC.

In totaal 3 wedstrijden waaraan Haaglanden Voetbal extra aandacht besteedt. Natuurlijk worden zaterdag  in de loop van de avond en zondagmorgen de verslagen en foto’s gepubliceerd op deze website.

Haaglanden Voetbal boven op het nieuws, in Den Haag, Leidschendam-Voorburg, Rijswijk, Delft, het Westland, Midden-Delfland, Zoetermeer en Pijnacker-Nootdorp. Geen ander medium brengt zoveel informatie over het regionale (amateur)voetbal met eigen materiaal.

Lees verder