Haaglanden Voetbal brengt regelmatig ook nieuws van clubs uit de KKD waar onze Haagse trots ook in uitkomt.

Opmerkelijk transfernieuws van FC Emmen. De ploeg heeft een absolute smaakmaker in de persoon van doelman Luca Unbehaun, maar heeft donderdag toch een nieuwe keeper aangetrokken in de persoon van de 29-jarige Koen Bucker.
De twee meter lange sluitpost is afkomstig van Roda JC, waarvoor hij 23 maal tussen de palen stond. Afkomstig van de jeugd van AZ vertrok Bucker in 2018 naar Heracles Almelo, waar hij in 2020 zijn Eredivisie-debuut maakte.
Opmerkelijk was, dat in het Oude Meerdijk Stadion van FC Emmen Bucker tijdens competitiewedstrijden van Roda JC tegen FC Emmen twee zware blessures, een gebroken arm en een kruisbandblessure, opliep.
Met het aantrekken van Bucker sorteert FC Emmen voor op een eventueel vertrek van Unbehaun, die zich mag verheugen in de belangstelling van diverse BVO’s.













