Dinsdag trapte WIK officieel de voorbereiding op het nieuwe seizoen af. Maar liefst 21 spelers stonden te popelen om het veld te betreden. Vooraf werden zij welkom geheten door hoofdtrainer Geoffrey van Loenen en assistent-trainer Desmond Kerver.
Tijdens deze bijeenkomst werden de doelstellingen en afspraken voor het komende seizoen nog eens helder benadrukt. Daarna volgde een pittige eerste training, die zowel warm als intensief was. Ook de hoofdtrainer deed de gehele training mee. Hij liet even ouderwets zien hoe het moest! De eerste krachtmeting laat niet lang op zich wachten: aanstaande donderdag speelt WIK al tegen sv Houtwijk tijdens het sv Erasmus-toernooi.
Eén ding werd dinsdag meteen duidelijk: de kwaliteit is aanwezig in deze selectie. Nu is het de uitdaging om er het maximale uit te halen.

















