Vanwege het ontbreken van teveel spelers verloopt bij VELO de voorbereiding niet bepaald ideaal met magere resultaten tot gevolg. Na een 2-0 voorsprong voor sv Den Hoorn bij rust vielen er in de tweede helft geen doelpunten meer en was de zege voor de gastheren een feit.
Tekst: Louis de Letter
Bij VELO deze wedstrijd wel veel vaste krachten in het team, waardoor de spelers elkaar beter wisten te vinden, maar aanvallend – ook door teveel foute passes – toch te weinig wisten te brengen. sv Den Hoorn kwam met enig geluk op voorsprong via Noah Barends die een door VELO-doelman Deniz Pamuk (foto) weggestompte bal voor zijn voeten kreeg en bekwaam de 1-0 wist te noteren.
Abbas Saleem kreeg de kans om de stand gelijk te trekken, maar alleen voor sv Den Hoorn-doelman Dion van Wijk kreeg hij geen controle over de bal. sv Den Hoorn wist daarna de score te verdubbelen naar 0-2 via een benutte strafschop van Noah Barends na een overtreding van Rick Das. In de tweede helft bij beide teams veel wisselingen en ook enkele doelpogingen, maar gescoord werd er niet meer.
Tijdens het komende trainingsweekend speelt VELO zaterdag aanstaande een wedstrijd tegen eersteklasser DOS Kampen, de club van oud-international Jaap Stam. Voor de diehard fans: de wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van Wilhelmina Boys in Best, aanvang 15.00 uur.













