IM Marie de Vries bokaal: Semper Altius en WIK laten zeges noteren

Op het toernooi bij WIK won Semper Altius met klein verschil van sv Loosduinen. De thuisploeg van trainer Geoffrey van Loenen (foto) versloeg met ruime cijfers een combinatieteam van het eerste en tweede van Laakkwartier.

Tekst: Roland van der Linden

WIK – Laakkwartier combinatie

De thuisploeg besliste het duel eigenlijk al in de eerste helft en stapte uiteindelijk met een 6-3 overwinning van het veld. Namens de ploeg van trainer Geoffrey van Loenen scoorden Tommy Doorschodt (2x), Amran de Gootste (2x), Vittin Dhoen en Hassan Bullent.

Semper Altius – sv Loosduinen

De Rijswijkers troffen als eerste doel. Een hoekschop van Roger van der  Bosch werd goed afgerond door Morad Chalhi. Mo El Morabit bracht sv Loosduinen langszij nog voor het rustsignaal. In de tweede helft ging het gelijk op, maar pakte Semper Altius de winst. Op aangeven van Kees van der Straaten bepaalde Mitchell Burgwal de eindstand op 2-1

Lees verder