Voorschoten’97 was een maatje te klein voor RCL en ook BSC’68 moest op eigen veld een terechte nederlaag incasseren in het duel met Be Fair. DSO deed het een stuk beter met een ruime zege op CVV Zwervers en DWO bond ODB aan de zegekar.
Tekst: Roland van der Linden | Foto’s: Megan van Velzen
DSO – CVV Zwervers
Op eigen veld was DSO met duidelijke cijfers CVV Zwervers de baas. Namens de ploeg van trainer Frank van der Kley opende Mo Ouarraki de score. Zijn treffer werd gevolgd door doelpunten van Joep Roovers, Daniël Omosebi en Timo Reinhardt, waardoor de eindstand 4-0 werd in het voordeel van DSO. Alle treffers werden in de eerste helft gescoord.
BSC’68 – Be Fair
BSC’68 moest zich op Ons Nieuw Erf gewonnen geven tegen Be Fair. De thuisclub van trainer Dennis Olman moest een 0-2 nederlaag incasseren na een 0-0 ruststand.
DWO – ODB
In de eerste helft viel er maar één treffer te noteren in Zoetermeer. Kurtley de Windt schoot DWO naar een 1-0 voorsprong. Na de thee vielen de doelpunten als rijpe appels van de boom. Lorenzo Kooke en Diego Stijger breidden de voorsprong van DWO uit naar 3-0, maar zagen daarna ODB door treffers van Desley Koegler en Kubilay van Oosten terugkomen tot 3-2. Een grote kans van ODB ging daarna verloren. De Haagse ploeg kampte daarna met blessures en DWO kon door treffers van Quinn de Grunt, Lorenzo Kooke en Dylan Flohr weglopen naar een 6-2 overwinning.
Voorschoten’97 – RCL
Al in de eerste helft was de bezoekende ploeg uit Leiderdorp de bovenliggende partij, maar kon de Voorschotense doelman niet passeren. Na de doelwisseling kon RCL het net wel vinden en keerde met een 0-4 zege huiswaarts.





























