O23 3D: Nederlaag KMD, GSC ESDO debuteert met gelijkspel

Voor KMD startte de competitie met een nederlaag in het uitduel bij Hillegersberg. FC ’s-Gravenzande en sv Nootdorp kwamen een 1-1 gelijkspel overeen. Ook GSC ESDO pakte een punt in het uitduel bij VFC.

Tekst: Roland van der Linden

Hillegersberg O23 – KMD O23

In Rotterdam kende KMD geen succesvol begin van de competitie. De Wateringers verloren het uitduel met 4-1.

FC ’s Gravenzande O23 – sv Nootdorp O23

Op het Juilana Sportpark ging sv Nootdorp de rust in met een 0-1 voorsprong. Kaylen van den Bosch scoorde voor de ploeg van trainer Jeroen Struijs (foto). In het tweede bedrijf trok FC ’s-Gravenzande de stand weer gelijk. Tom van der Hout nam de 1-1 voor zijn rekening.

VFC O23 – GSC ESDO O23

In Vlaardingen maakte GSC ESDO haar debuut in de derde divisie na de promotie van het afgelopen seizoen. De Haagse ploeg keerde met een punt op zak huiswaarts: 1-1.

 

 

Lees verder