Beker Groep 1 Poule 6: Geen treffers in duel tussen Verburch en Zuidland

Na de verassende zege op VELO streed Verburch ook tegen Zuidland voor elke centimeter. Ook de bezoekers toonden strijdlust, maar het leidde niet tot doelpunten.

Tekst en foto’s: Alex Pronk

Kansen om te scoren waren er voldoende voor beide teams. In de vijfde minuut schoot Vince van der Knaap de bal op de paal en een kleine tien minuten verdween de bal net naast het doel van Yessin de Bot.  Ook twee andere mogelijkheden van Van der Knaap leverden niets op. Verburch-verdediger Riley Hees zag zijn omhaal van dichtbij ook geen succes brengen: 0-0.

Het tweede bedrijf was meer interessant voor het thuispubliek. Na kansen van Roan Buurman, Vince van der Knaap werd Kai Verbeek geduwd in het zestienmetergebied. Veel scheidsrechters zouden de bal op de stip leggen, maar arbiter Niels Felix wuifde het weg. Even later werd ook invaller Yarno Houtenbos van achteren aangetikt, maar ook nu wilde de arbiter van niets weten. Vince van der Knaap zag daarna weer twee kansen verloren gaan.

Ongeveer tien minuten voor tijd werd Yarno Houtenbos in zijn rug geduwd door zijn eigen ploeggenoot. Houtenbos gilde het uit voor een strafschop. De arbiter toonde meteen de gele kaart in plaats van uitteleggen dat het een ploeggenoot was. Gescoord werd er niet meer: 0-0. Verburch is ondanks het puntverlies nog steeds de koploper in poule 6.

 

 

Lees verder