Forum Sport speelde zaterdag haar tweede bekerwedstrijd. Dit keer was sv Nootdorp de tegenstander. Prachtig weer zorgde er mede voor dat er veel toeschouwers naar sportpark ’s-Gravenhout, de thuisbasis van sv Nootdorp, waren gekomen.
Tekst: Jean Nederlof | Foto’s: Franca Dobbe
De wedstrijd was veertien minuten oud toen sv Nootdorp de 1-0 scoorde. Een ongelukkige glijpartij van één van de Forum Sport-middenvelders gaf sv Nootdorp een vrije doorgang naar Forum Sport-doelman Philip Kooper. De thuisploeg profiteerde optimaal: 1-0.
Vanaf dat moment was Forum Sport heer en meester op het veld. Met enorm veel variatie in het spel werd sv Nootdorp constant onder druk gezet en kregen de Voorburgers een aantal grote kansen. Uitstekende reddingen van sv Nootdorp-doelman Winston Luijs zorgden ervoor dat de gastheren de nul konden vasthouden. Pas in de 33e minuut wist Forum Sport het enorme veldoverwicht om te zetten in een doelpunt. Uit een prima aanval werd Mohamed Maatoug vrijgespeeld, die beheerst afrondde: 1-1.
In de tweede helft een overtuigend Forum Sport, dat goed combineerde en opnieuw veel kansen creëerde. Het was opnieuw de goed spelende Mohamed Maatoug die de 1-2 aantekende na een perfect lopende aanval over veel schijven. De spelers van Forum Sport gaan elkaar beter vinden en de zuiverheid in de passing wordt steeds beter. Forum Sport bleef aanvallen en gelet op de meters die gemaakt werden zit het met de conditie van de spelers wel goed.
Opnieuw kregen de bezoekers kans op kans, al waren er ook voor sv Nootdorp nog een paar mogelijkheden om succesvol te zijn. In de 77e minuut was er een penalty voor Forum Sport, die door Tobias Mokveld koelbloedig werd benut: 1-3. Het sluitstuk van de wedstrijd was een vrije trap van Nychel L’Ami, die vlak voor tijd de bal van vijfentwintig meter met een strak, hard schot in de verre kruising joeg. Scheidsrechter Westhoff kende geen extra tijd toe zodat de 1-4 ook de eindstand werd.
Volgende week speelt Forum Sport de derde bekerwedstrijd in Leiden tegen LFC. Voor de vele supporters: LFC speelt op het terrein van Lugdunum. Sportpark Kikkerpolder, Oegstgeesterweg 2 in Leiden.
(Klik HIER voor meer foto’s van sv Nootdorp-Forum Sport)

























