Cor van Elswijk fluit ondanks trieste gebeurtenis afgelopen week

Bij Quick-Westlandia werd nog net op tijd duidelijk dat de aangestelde scheidsrechter Luc Tissingh niet zou verschijnen, omdat hij ‘niets wist van zijn aanstelling’. Snel handelen van Quick-voorzitter Marcel de Kler leverde via de KVB een nieuwe scheidsrechter op.

Tekst: Ton Beije    |    Foto’s: Alex Pronk

Dat was de in deze regio alom bekende, inmiddels al op leeftijd zijnde, Cor van Elswijk (foto). Hij haastte zich richting Nieuw Hanenburg. Dat Van Elswijk direct positief reageerde was toch bijzonder. Onlangs overleed zijn vrouw en afgelopen vrijdag vond de crematie plaats.

Cor van Elswijk: “Ik zat net voor een lunch op een terras met Peter den Breejen en Stanley van Lith toen ik werd gebeld. Dan krijg je zo’n vraag wil jij vanmiddag Quick-Westlandia fluiten? Dan kun je twee dingen doen, ja zeggen of er van afzien. Ik zag het als een mooie afleiding om even met iets anders bezig te zijn. Dus gelijk op het fietsje terug naar Honselersdijk en daarna met de auto richting Quick.”

Door het hele gebeuren begon de wedstrijd op Nieuw Hanenburg wel een half uur later dan gepland. Westlandia keerde huiswaarts met een 0-1 overwinning.

Lees verder